אנחנו שותים יין במטבח, אתה מנשק אותי בתשוקה. משכיב אותי על השולחן. הנשיקות שלך מטיילות על הגוף שלי. הן יורדות יותר ויותר למטה. מנשק ונושך את השדיים ואת הפטמות שלי. יורד עוד יותר למטה, אל הבטן. פורש את הרגליים שלי, מעביר עם הלשון על הברך. אתה מנשק את הירכיים שלי. הראש שלי זרוק לאחור. הלשון שלך מתקרב. זה יותר ויותר נעים כל רגע. אני כבר חרמנית מאוד. הלשון לך מגיעה אל המנהרה המתוקה שלי. אתה עביר איתו על התחתונים ואז מסביב. אתה מוצץ את הדגדגן דרך הבד. הכוס שלי נרטב עוד יותר. זה כל כך נעים. אני מחזיקה את הראש שלך, אני ממש לא רוצה שתעצור.
הידיים מעסים את הירכיים. זה גורם לי לגנוח. לא, אני ממש לא רוצה שתעצור. אני רוצה להרגיש אותך בפנים. אתה מושך את התחתונים למטה והלשון שלך מלקק את השפתיים שלי. זה נעים. אני מרגישה גלים של חום עוברים דרך הגוף שלי. אני על הקצה. אני ממשיכה להחזיק את הראש שלך. אני מצידה אותו צמוד יותר אל הכוס. אתה מוצץ את הדגדגן. עוד כמה שניות אני אני אגמור. אתה ממשיך למצוץ אותו. כן, עוד קצת.
ואני אגמור.
אתה מלקק אותו, האצבעות שלך מלטפות את הכוס בתנועות סיבוביות. כל המיצים שלי על פניך. אני גומרת. אתה מלקק הכל. זה נעים. אני רוצה את הזין שלך. הוא חם ויבש. אני לוקחת אותו ביד ומלקקת לכל האורך. מלקקת את הראש ותופסת אותו עם השפתיים.
-"כן מתוקה, עוד"
בעדינות אני מלטפת את הזין. הלשון מלקק את הראש. היד השניה מלטפת את הבטן שלך. אז אני מתחילה למצוץ חזק. אני רואה שאתה חרמן מדי ורוצה לגמור. אני יורדת אל האשכים שלך ומתחילה לשים אחד אחד לתוך הפה שלי. שוב פעם עולה אל הזין, אבל אתה לא נותן לי להמשיך. אתה מרים אותי ומקפל אותי אל השולחן. מכניס את הזין ישר לכל האורך. אני צורחת. אתה מזיין אותי חזק. אחרי כל תנועה אני מרגישה את הזין יותר ויותר עמוק. כל כך בא לי לתפוס את התחת שלך ולשרוט אותו. כל כך טוב לי. אבל הידיים שלי על השולחן, עוזרים לי לא ליפול. התנועות שלך עוד יותר חזקות. אני כל כך צמודה וחמה. הזין מחליק בתוכי. כן תמשיך ככה. זה כל כך טוב.
אתה מוציא אותו, נותן איתו כמה מכות על הדגדגן ושוב פעם מצמיד אל החור שלי. אבל חור אחר. אני עוזרת לך עם היד. בתנועות עדינות אתה מחדיר אותו אל התחת שלי. זה קצת כואב, אבל החרמנות חזקה הרבה יותר. הראש כבר בפנים וזין נכנס באיטיות לתוך התחת. כן, תמשיך, על תעצור. את מתחיל לזיין אותי יותר ויותר מהיר. צמרמורת נעימה מתפשטת דרך כל הגוף. כאב מתוק בתחת. התחת הצרה שלי עוטפת טוב מאוד את הזין שלך.
תמשיך, גל רגשות נוסף עובר דרך הגוף שלי. אתה נותן לי סטירה על התחת ומוחץ אותו חזק. תופס את שיער שלי ומגביר את הקצב. הגניחות שלי מחרמנות ומשעגות אותך. אני רוצה לגמור, כל רגע גלים של חום עולים יותר ויותר חזק….ואני גומרת. אני מרגישה שגם אתה כבר מוכן. אתה מוציא אותו. אני מסתובבת ואתה מתחיל לאונן מול הפנים שלי. אני הוצאתי את הלשון שלי. כן, אני רוצה שתגמור על הלשון שלי.