אני ובעלי נשואים כבר מעל עשר שנים. שנינו ממשפחות מאוד מוסריות. כאשר התחתנו, הייתי בתולה כמו שהייתי צריכה להיות. סקס שלנו תמיד משעמם, תמיד בחושך ותמיד בתנוחה מיסיונרית. הכל במטרה להביא ילדים. לא מזמן מצאתי עבודה חדשה ואחרי שיחות ארוכות עם בנות אחרות  בעבודה הבנתי שאני לא מבינה כלום בסקס. הבנתי שאני רוצה נסות סקס אורלי. יותר מדויק רציתי שהוא  ילקק את הכוס שלי. אמרתי לו שאני ממש לא רוצה לבזבז את כל החיים ולא לנסות את זה.
הוא הסכים בהתחלה, אבל כאשר הגיעה הזמן הוא  לא היה יכול למצוא אומץ לגעת בה עם הלשון. הוא ליקק מסביב, ליקק את הירכיים, את הבטן. זה קצת נמאס לי וכאשר הוא היה באזור הרמתי את התחת שלי והלשון שלו סוף סוף נגע בכוס שלי. זה גרם לו סוף סוף להשתחרר ולהתחיל ללקק. הכנסתי את הידיים שלי לשם ופתחתי את הכוס, ככה שהלשון שלו נכנס פנימה. הרגשתי צמרמורת עוברת דרך כל הגוף שלי. דקה אחרי זה קיבלתי אורגזמה. אחרי זה לקחתי את הזין שלו לפה והתחלתי למצוץ וללקק את הזין שלו עד שהוא גמר לתוך הפה שלי.
אחרי אותו סקס שהיה לנו, הרגלנו את עצמנו לעשות את זה ולאט לאט סקס אורלי הפך למשהו קבוע, התחלנו גם לנסות כל מני תנוחות. אבל היה עוד דבר אחד שמאוד רציתי לנסות.הוא ממש התנגד לזה. אבל יום אחד חזרנו מיום הולדת של אמא שלו, הוא היה די שיכור והתחיל איתי ברגע שנכנסנו הביתה. השכבתי אותו על המיטה ובעצמי הלכתי לחדר אמבטיה. שם מרחתי את החור שלי בחומר סיכה. כאשר יצאתי אליו הוא שכבר על הגב עם זין בחוץ. התיישבתי עליו ופשוט הכנסתי את הזין שלו לתחת. זה היה כל כך מהנה שגמרתי כבר אחרי כמה דקות.
ככה לאט לאט התחלנו לגוון בחיי הסקס שלנו.