ידעתי שהיום היא תרכב עלי ועכשיו היה חשוב לא להרוס הכל. שכבנו על המיטה בחדר עם בקבוק שתיה בזמן שאחרים חגגו בסלון. אני לא זוכר איך הלשון שלי מצא את הדרך לפה שלה. זה גם לא היה משנה, היא נישקה אותי תשוקה. עשינו הפסקות רק כדי לנשום אוויר. לא יודע כמה מן כל זה נמשך. אולי חצי שעה? אבל הרגשתי שהזין שלי כבר מוכן להתפוצץ. לא יכולתי לחכות יותר והתחלתי להוריד את המכנסיים שלי. הזין קפץ בחוץ, לקחתי את היד שלה והובלתי אותה למטה. היא לא התנגדה וישר תפסה אותו די חזק. היא שיחקה איתו כמו מקצוענית אמיתית וזה היה מאוד מהנה, אבל רציתי יותר.

הפסקתי את הנשיקה והצעתי לה לשתות משהו. התיישבנו על המיטה, מזגתי לשנינו כוסית. אחרי זה הצעתי לה לטעום מהאיבר שלי, היא הסכימה. היא התיישבה בין הרגליים שלי, יד אחד על הזין יד שניה על הבקבוק, היא נתנה לגימה ואני התחלתי להכניס את הזין לתוך הגרון עד שהביצים שלי לא נגעו בסנטר שלה. היא התחילה להשתעל, הפה התמלאה ברוק. התחלתי לזיין אותה לאט לאט. הגרון שלה היה צר מידי בשבילי והיה לי קשה להחזיק מעמד ולא לגמור.

היה אפשר לראות שהיא יודעת למצוץ כמו נערות ליווי מנוסות, היא הייתה משקיעה במציצה אותם כוחות שהיא הייתה משקיעה בנשיקות שלנו לפני. היא בלעה את הזין לכל האורך בלי יותר מדי מאמץ. ידעתי שרוב הסיכויים כבר רטוב בתחתונים שלה ורציתי להחזיר על המציצה המדהימה הזאת. הייתי חייב להכניס לחור שלה כמה שיותר מהר. הרמתי אותה בשיעה מהזין שלי, היא נשמה כאילו היא עשתה ריצה. הורדתי את החולצה שלה ואז את החזייה. סוף סוף יכולתי לראות את השדיים שלה. הם לא היו גדולים במיוחד, גודל ממוצע עם פטמות קטנות וקשות. זרקתי אותה על המיטה והרמתי את הרגליים שלה כדי להוריד את המכנסיים ביחד עם תחתונים.

היא שכבה ערומה על המיטה, הכוס שלה היה כל כך רטוב שטיפות זרמו על הרגליים שלה. הזין שלי נכנס בלי בעיה וישר התחלתי לזיין אותה בכל הכוח. היא גנחה וצרחה לי דברים מלוכלכים. הרגשתי שאני גומר, אבל לא היה לי שום רצון להוציא וגמרתי ישר לתוכה. הזין שלי עדיין עמד והחלטתי להמשיך. נשכבתי על הגב והושבתי אותה למעלה. זה היה מדהים ביותר. היא רכבה עלי, השדיים שלה קפצו מול הפני שלי. זה היה מדהים והרגשתי שאני מוכן לגמור בפעם השניה. הפעם אבל רציתי לגמר במקום אחר. הורדתי אותה מהזין, תפסתי את השיער שלה ומשכתי אל הזין. גמרתי ישר לתוך הפה הפתוח שלה. היא רק חייכה והתחילה ללקק את את הזין שלי. כאשר התלבשתי והסתכלתי על הפנים שלה שעדיין היו עם סימנים של זרע שלי הבנתי שאני לא אתנגד למפגש אינטימי נוסף עם הבחורה הזאת.