פעם הייתי סטרייטית, יותר מזה חשבתי שלסביות זה דבר מביש ומפחיד. זה השתנה בגלל החבר שלי, אהבתי אותו ממש. הייתי בטוחה שאין מישהו יותר טוב ממנו, חשבתי שהוא בחור הכי יפה בעולם. כל זה נמשך עד שלא גיליתי שאני רק מספר שני ברשמיה הארוכה של הבנות שלו. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, אבל החלטתי להשאיר הכל כמו שהיה. יום אחד הוא הזמין אותי למסיבה בעבודה שלו ושם היכרתי את המספר השלישי. זאת הייתה בחורה יפה עם עיניים ירוקות וגוף מיניאטורי ויפה.

ישר מצאנו שפה משוטפת, ובלי לחקות לסיום המסיבה, נסענו אליה הביתה. שם פתחנו בקבוק יין והתחלנו לשוחח על החיים וכמובן על הבחור שלנו. כבר היינו די שיכורות כאשר החלטתי לחבק את אותה. זה היה חיבור של חברים לא יותר מזה או לפחות זה מה שהתכוונתי לעשות. אבל ברגע שזה כרה הבנתי שיש פה יותר, היא התחילה לנשק אותי. בהתחלה נבעלתי, אבל התשוקה השתלתה עלי. החזרתי לה את הנשיקה ,היא הפילה אותי על הרצפה והתחילה להוריד ממני את הבגדים שלי, לגעת בשדיים שלי , לא הרגשתי דבר כזה בחיים, חשבתי שהשתגעתי. רציתי לאכול אותה. המשכנו את המפגש האינטימי שלנו בחדר שינה שלה.

שם היא הורידה ממני את התחתונים וירדה ללקק את הדגדגן שלי, הרגשתי ככה כמו שלא הרגשתי עם אף גבר בחיים. ההפך הרבה פעמים מה שהם עשו ממש לא אהבתי ,אבל החזקתי את עצמי כדי שיהיה לו טוב. בדרך כלל גברים כאלה אגואיסטים….

אבל היא…..זה היה משהו אחר, ההנאה שקיבלתי ממנה לא ניתן להשוות לשום דבר שחוויתי עד היום. היא ידע איך לפנק ואיך לענג את הגוף של אישה, הייתי גומרת לה לתוך הפה, הייתי מאושרת. כמובן שהייתי חייבת להחזיר לה, זה היה פעם ראשונה שליטפתי גוף של בחורה אחרת,פעם ראשונה שנשכתי פטמות של בחורה ופעם ראשונה שליקקתי כוס. זאת הייתה לילה חמה מאוד מתחת לשמיכה. נרדמנו מחובקות ביחד.