היום אני כבר בן 20 ומשרת בצבא, כל מי שהיה בצבא יודעה שביום החייל עסוק בלבצע פקודות מטופשות של קצינים מפגרים. אבל בערב יש לך הרבה זמן למחשבות. לכן החלטי לספר לכם סיפור על איך אבדתי את הבתולים שלי בבית חולים.
הייתי צעיר. כמו כל בוקר התארגנתי ללכת לתיכון , אבל ברגע שיצאתי מהדלת הרגשתי כאבים מאוד חזקים בצד. נפלתי על הרצפה בלי שום יכולת לזוז. למזלי אמא שלי ישר הזמינה אמבולנס. דלקת התוספתן, כן זה מה שהיה לי, ישר לקחו אותי לחדר ניתוח. כבר אחרי חצי שעה העיניים שלי נסגרו בגלל ההרדמה. התעוררתי כבר במיטה, הייתי לבד בחדר, לא היו יותר חולים. אמא שלי הייתה שם, אמרתי לה שאני מרגיש מצוין ומוכן ללכת הביתה. היא צחקה ואמרה שאני נשאר בבית חולים עד יום יומיים כי הרופאים רוצים לוודא שאין סיבוכים. היא הלכה בערב הביתה.
למחרת בצהריים ראיתי אותה, אחות צעירה היא בדקה איך אני. קצת דיברנו , גיליתי שהיא עדיין לא אחות מלאה אלה רק מתלמדת. היא אמרה שיש לה עדיין המון עבודה והיא תכנס אלי בערב. שאלה אותי עם אני רוצה משהו, ביקשתי ממנה סיגריה, היא צחקה וענתה שלעשן זה לא בריא. לא יכולתי לחקות כבר עד הערב, זה היה נראה שהזמן לא זז. אבל הערב הגיעה , היא נכנסה עלי עם בקבוק יין. "אם אתה מעשן, זה אתה בטח גם שותה. ולשתות כוסית יין זה ממש טוב לבריות" ככה היא אמרה. שתינו ודיברנו בשלב כלשהו היא שתקה והסתכלה עלי . לא הבנתי מה קרה ואז היא שאלה אותי.
– אתה בתול ?
-כן
-אתה יודע אני יכולה לעזור לך לפתור את הבעיה

הסכמתי להצעה שלה, בהתחלה קיבלתי ממנה מציצה ואז עשינו סקס פרוע על המיטה של הבית חולים. למחרת שחררו אותי ולא הספקתי לקחת ממנה מספר. עד היום אפילו עכשיו במיטה הצבאית אני חולם על מפגש אינטימי נוסף איתה